Mięso na grilla trzeba peklować

diffenbachia Jesteśmy narodem kochającym imprezy. Oczywiście z meliniarstwem tego mylić nie można. Po prostu od ...

Więcej

Lecznicze działanie przypraw

klapeczki z futerkiem Używamy ich właściwie każdego dnia podczas gotowania obiadów. Często także dodajemy je do różnego r...

Więcej

Książki w każdej kuchni

hurtownia paliw Gotować lubimy, ale nie zawsze mamy pomysł co do sporządzenia menu. Najczęściej gotujemy to, co naj...

Więcej

Jak sobie poradzić, gdy niespodziewanie zawitają goście

Jesteśmy narodem kochającym imprezy. Oczywiście z meliniarstwem tego mylić nie można. Po prostu od ...

Więcej

Jakie zupy lubimy

Przepisy kuchenne Jedzenie zup nie wszystkim jest w smak. Są tacy, którzy twierdza ze tym najeść się nie można. Tak czy owak zupy zajmują ważne miejsce w naszym menu i pozbyć się ich nie możemy. Jakie zupy najczęściej pojawiają się na naszym stole? Pomidorowe, ogórkowe, grochowe, pieczarkowe, barszcze, rosoły. Lubimy też poeksperymentować – serowe, brokułowe. Na pewno przepisy kuchenne dają nam możliwość licznych eksperymentów. Na pewno każdy z nas coś dla siebie wybierze.

Gotowanie zup stało się niejako tradycją w naszych domach. To danie, które da się przygotować stosunkowo szybko, nie dziwne więc, że tak bardzo lubimy tego typu posiłki. Nasza kuchnia zaczyna coraz chętniej witać w swoich progach zupy różnego rodzaju. Co ciekawe, chętnie gotujemy potrawy bardziej egzotyczne. To przecież i rożnego rodzaju zupy w owoców morza: kraby, ośmiorniczki, krewetki... jest czym się zasmakować. A samo gotowanie nie jest aż tak bardzo skomplikowane, w internecie znajdziemy setki rozmaitych przepisów, które nam w tym pomogą.

Tagi: zupa, aromat, przyprawy | Struktura strony